Polish English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Nowości

2013

Z NIEUKRYWANĄ DUMĄ PRAGNIEMY POINFORMOWAĆ ŻE NASZ WSPANIAŁY KOCUR APSEL ZDOBYŁ TYTUŁ CHAMPIONA . MAMY NADZIEJĘ ŻE TO DOPIERO POCZĄTEK JEGO SUKCESÓW WYSTAWOWYCH TAK W KRAJU JAK I ZAGRANICĄ

 

     

Dnia 03-12-2011 r przybyła do naszego domku nowa koteczka , Flavia z hodowli Lapicoon , serdeczne dzięki dla Ewy za tą cudowną iskiereczkę


Dziś tj 28-03-2012 r , przyszedł na świat nasz miot na literę B , rodzicami zostali olbrzymi kocur CH APSEL KOTOSZOP*PL i piękna srebrna księżniczka KIARA LAFACERO JURTOMIA*PL . Trzy kocurki ; czarny solid BOHUN i dwaj jego rudzi bracia BELMONDO i BONO oraz srebrna dziewczynka BARCELONA . Zapraszamy do odwiedzin w naszym domu i miłego oglądania rosnących maluchów na stronie .


Dnia 27.07.2012r. w naszej hodowli powitaliśmy nową kotkę SOMEONE LIKE YOU Jurtomia*PL . Sami to prawdziwa księżniczka. Dzięki Michał za tą prześliczną damę. To prawdziwa ozdoba naszej hodowli. 

 

Dnia 08.11.2012r. powitaliśmy na świecie Miot C. Dumnymi rodzicami zostali CH Apsel Kotoszop*PL i Blanche King of Wind*PL. Na świat przyszły dwa rude kocurki Camaro i Capri oraz trzy kotki czarne szylkretki Carisma, Carrera i Corvette.

 

Dnia 04.12.2012r. przyszedł na świat nasz Miot D. Rodzicami zostali CH Spenser Aldona's Gift*PL i Annabella Maxi King*PL .Na świecie powitaliśmy rudego kocurka Demona i czarną szylkretową koteczkę Dakotę.

 

07.04.2013r. NASZA KOTECZKA SOMEONE ( Sami ) ZDOBYŁA TYTUŁ CHAMPIONA NA WYSTAWIE W KOŚCIANIE. TRZY WYSTAWY I 3 CERTYFIKATY CAC. JESTEŚMY Z NIEJ DUMNI.

 

W DNIU 15.04.2013r. POWITALIŚMY NA ŚWIECIE JEDYNACZKĘ Z MIOTU E. PRZEPIĘKNĄ KOTECZKĘ ELENE. DUMNYMI RODZICAMI ZOSTALI KIARA LAFACERO JURTOMIA*PL I  CH APSEL KOTOSZOP*PL.

 

W DNIU 16.04.2013r. POWITALIŚMY NA ŚWIECIE MIOT F. DUMNYMI RODZICAMI KOCIAKÓW ZOSTALI  FLAVIA LAPICOON*PL I CH APSEL KOTOSZOP*PL.  MIOT LICZY 3 KOTECZKI: FIBI, FRASZKA I FANABERIA ORAZ JEDNEGO RUDEGO KOCURKA FLAMENCO.

 

DNIA 21.04.2013r. POWITALISMY W NASZEJ HODOWLI PIEKNEGO KOCURKA COCODRILLO COMEFA JURTOMIA*PL. DZIĘKI MICHAŁ KOCUREK JEST ŚLICZNY I MA BAJECZNY CHARAKTER.  

 

DNIA 09.06.2013r.  W NASZEJ HODOWLI POJAWIŁA SIĘ PIĘKNA KOTECZKA USCHI METAMORFOZA*PL. KOTKA JEST ŚLICZNA I MA SUPERAŚNY CHARAKTEREK. ANIU DZIĘKI ZA TĄ PRZEPIĘKNĄ KICIĘ. 

 

DNIA 14.08.2013r. DO NASZYCH KOTEK HODOWLANYCH DOŁĄCZYŁA PIĘKNA KOTECZKA  DAYTONA CATTUS CAELO*PL. DZIĘKI KASIA ZA TĄ ISKIERKĘ. 

 

MIŁO NAM POINFORMOWAĆ ŻE NASZ KOCUR CH APSEL KOTOSZOP*PL W DNIU 13.10.2013r. NA WYSTAWIE W OSTRAWIE ZDOBYŁ OSTATNI CERTYFIKAT CACIB. TYM SPOSOBEM PRZYJĄŁ TYTUŁ INTERCHAMPION. JESTEŚMY Z NIEGO DUMNI.  

 

 Na I i II Międzynarodowej Wystawie w Skierniewicach organizowanej przez Supreme Cat Club która odbyła się 23-24.11.2013r. nasze kocury sprawiły nam wiele radości i powodów do dumy. IC Apsel Kotoszop*PL zdobył: 2xEX1, 2xCAGCIB, i BIV. A Cocodrillo Come Fa Jurtomia*PL zdobył: 2xEX1, 2xCAC, i 2xNOM BIS!!! Jesteśmy bardzo dumni z naszych chłopców.  

 

W dniu 02.12.2013r. na świecie powitaliśmy naszego rodzynka z  miotu G. Rodzicami zostali Flavia Lapicoon*PL i Cocodrillo Come Fa Jurtomia*PL. Nasz kocurek Gennaro Gattuzo temperament odziedziczył po tatusiu. To kochany urwis.

 

W dniu 02.01.2014r. powitaliśmy na świecie noworoczny miocik H. Rodzicami zostali Kiara Lafacero Jurtomia*PL i Cocodrillo Come Fa Jurtomia*PL. Koteczka Heaven Blue jest piękna i ma oryginalny kolorek. 

 

W dniu 11.01.2014r. nasz kocurek Cocodrillo Come Fa Jurtomia*PL zdobył ostatni certyfikat na Championa a w dniu 12.01.2014r. swój pierwszy certyfikat na IC. Jesteśmy z niego dumni.

2014

   28.03.2014r. przyszedł na świat nasz miocik I. Dumnymi rodzicami zostali nasze największe koty w hodowli czyli  

IC Apsel Kotoszop*PL Uschi Metamorfoza*PL. Maluszki i ich mamusia czują się dobrze. 

 

03.06.2014r. Przyszedł na świat miocik J. Dumnymi rodzicami zostali CH Cocodrillo Comefa Jurtomia*PL i Kiara Lafacero Jurtomia*PL. Maluszki i mamusia czują się dobrze. Zdjęcia wkrótce. 

 

11.10.2014r. Na świat przyszedł miot K. Dumnymi rodzicami zostali CH Cocodrillo Comefa Jurtomia*PL i Uschi Metamorfoza*PL. Kociaki i mamusia czują się dobrze. Zdjęcia wkrótce. 

2015

04.06 powitaliśmy na świecie miot L. Szczęśliwymi rodzicami zostali: Ornellcia Vanoni i CH Cocodrillo Comefa Jurtomia*PL. Maluszki i ich mama czują się dobrze. Zdjęcia wkrótce.

 

 

07.07 powitaliśmy na świecie miot M. Szczęśliwymi rodzicami zostali: Irish Maxi King*PL i CH Cocodrillo Comefa Jurtomia*PL. Maluszki i ich mama czują się dobrze. Zdjęcia wkrótce.

 

19.12 powitaliśmy na świecie miot N. Szczęśliwymi rodzicami zostali: Panama Złoty Brzeg*PL i IC Cocodrillo Comefa Jurtomia*PL. Maluszki i ich mama czują się dobrze. Zdjęcia wkrótce.   

 

 

 

 

2016

11.02.2016r. Powitaliśmy na świecie Miot O. Szczęśliwymi rodzicami zostali IC Cocodrillo Comefa Jurtomia*PL i CH Uschi Metamorfoza*PL. Maluszki i ich mama czują się dobrze. Zdjęcia wkrótce.

 

 

15.06.2016r. Powitaliśmy na świecie jedynaka z Miotu P. Szczęśliwymi rodzicami zostali Ornelcia Vanoni Jurtomia*PL i IC Apsel Kotoszop *PL. Maluch i jego mama czują się dobrze. Zdjęcia wkrótce.

 

 

 

 

22.11.2016r. Powitaliśmy na świecie jedynaka z Miotu R. Szczęśliwymi rodzicami zostali Kiara Lafacero Jurtomia*PL i IC Cocodrilo Comefa Jurtomia*PL. Maluch i jego mama czują się dobrze. Zdjęcia wkrótce.

 

 

 

07.12.2016r. Powitaliśmy na świecie Miot S. Szczęśliwymi rodzicami zostali CH Uschi Metamorfoza*PL i IC Cocodrilo Comefa Jurtomia*PL. Maluszki i ich mama czują się dobrze. Zdjęcia wkrótce.

 

 

 

14.12.2016r. Powitaliśmy ostatni w tym roku Miot T. Szczęśliwymi rodzicami zostali CH Irisch Maxi King*PL i IC Sangare Złoty Brzeg*PL. Maluchy i ich mama czują się dobrze. Zdjęcia wkrótce .

 

 

 

ROK 2016 był dla naszej hodowli bardzo udany , urodziły nam się fantastyczne koty które znalazły kochających właścicieli , nasze koty otrzymywały na wystawach wysokie oceny EX . Fenomenalna okazała sie IPALNEMOHUANI ( MARYŚKA ) , w klasie JUNIOR wygrała dwie wystawy FIFE min (w Łodzi EX1(pierwsza w swojej klasie ) BIV (najpiękniejsza w kolorze) NOM BIS (nominacje do kota wystawy) i BIS junior cat 2 czyli najlepszy kot wystawy w klasie junior kotów pół długowłosych , cztery wystawy organizowane przez WCF , na wystawie w Zamościu w ringu WCF na 21 kotów była w pierwszej trójce . Jednak największym sukcesem w naszej wystawowej przygodzie było podwójne zdobycie World Winner WCF na ŚWIATOWEJ WYSTAWIE KOTÓW RASOWYCH WCF WORLD SHOW 2016 r !!!! Maryśka to prawdziwa wystawowa gwiazda w naszej hodowli , mamy nadzieje że w klasie OPEN też będzie wciągać nosem konkuręcje na wystawach w roku 2017 .

 

2017

Dnia 21.01.2017r powitaliśmy na świecie pierwszy w tym roku Miot U. Szczęśliwymi rodzicami zostali nasz olbrzymi kocur IC Apsel Kotoszop*PL i Elza Czarna Pantera*PL. Maluszki i ich mama czują się dobrze. Zdjęcia wkrótce.

 

 

Dnia 13.04.2017r. powitaliśmy na świecie Miot W. Szczęśliwymi rodzicami zostali nasz kocur IC Cocodrillo Comefa Jurtomia*PL i Panama Złoty Brzeg*PL. Maluszki i ich mama czują się dobrze. Zdjęcia wkrótce.


free web counters