Polish English French German Italian Portuguese Russian Spanish

2016

11.02.2016r. Powitaliśmy na świecie Miot O. Szczęśliwymi rodzicami zostali IC Cocodrillo Comefa Jurtomia*PL i CH Uschi Metamorfoza*PL. Maluszki i ich mama czują się dobrze. Zdjęcia wkrótce.

 

 

15.06.2016r. Powitaliśmy na świecie jedynaka z Miotu P. Szczęśliwymi rodzicami zostali Ornelcia Vanoni Jurtomia*PL i IC Apsel Kotoszop *PL. Maluch i jego mama czują się dobrze. Zdjęcia wkrótce.

 

 

 

 

22.11.2016r. Powitaliśmy na świecie jedynaka z Miotu R. Szczęśliwymi rodzicami zostali Kiara Lafacero Jurtomia*PL i IC Cocodrilo Comefa Jurtomia*PL. Maluch i jego mama czują się dobrze. Zdjęcia wkrótce.

 

 

 

07.12.2016r. Powitaliśmy na świecie Miot S. Szczęśliwymi rodzicami zostali CH Uschi Metamorfoza*PL i IC Cocodrilo Comefa Jurtomia*PL. Maluszki i ich mama czują się dobrze. Zdjęcia wkrótce.

 

 

 

14.12.2016r. Powitaliśmy ostatni w tym roku Miot T. Szczęśliwymi rodzicami zostali CH Irisch Maxi King*PL i IC Sangare Złoty Brzeg*PL. Maluchy i ich mama czują się dobrze. Zdjęcia wkrótce .

 

 

 

ROK 2016 był dla naszej hodowli bardzo udany , urodziły nam się fantastyczne koty które znalazły kochających właścicieli , nasze koty otrzymywały na wystawach wysokie oceny EX . Fenomenalna okazała sie IPALNEMOHUANI ( MARYŚKA ) , w klasie JUNIOR wygrała dwie wystawy FIFE min (w Łodzi EX1(pierwsza w swojej klasie ) BIV (najpiękniejsza w kolorze) NOM BIS (nominacje do kota wystawy) i BIS junior cat 2 czyli najlepszy kot wystawy w klasie junior kotów pół długowłosych , cztery wystawy organizowane przez WCF , na wystawie w Zamościu w ringu WCF na 21 kotów była w pierwszej trójce . Jednak największym sukcesem w naszej wystawowej przygodzie było podwójne zdobycie World Winner WCF na ŚWIATOWEJ WYSTAWIE KOTÓW RASOWYCH WCF WORLD SHOW 2016 r !!!! Maryśka to prawdziwa wystawowa gwiazda w naszej hodowli , mamy nadzieje że w klasie OPEN też będzie wciągać nosem konkuręcje na wystawach w roku 2017 .

 


free web counters